Logo Think of Home

Think of Home w kilku słowach

Firma Think of Home opiera się na wieloletnim doświadczeniu w rozwiązywaniu zaawansowanych problemów związanych z automatyką budynkową, systemami zarządzania budynkami BMS, regulacją temperatury, a także ładowaniem pojazdów elektrycznych. Dziś oferuje kompleksowe wykonawstwo instalacji dzięki współpracy z zaufanymi partnerami, będącymi prawdziwymi profesjonalistami w swoich dziedzinach.

Nasza misja

Uruchamianie budynków inteligentnych? Sprzedaż urządzeń? Nie, nie to jest moją misją. Biznes jest przy okazji 🙂

01.

Szerzyć profesjonalną wiedzę

Jesteś fanem DIY, a może profesjonalnym integratorem systemów? Obserwuj thinkofhomepl na Facebooku.

02.

Wzmocnić na rynku pozycję produktów wysokiej jakości

Sprzedaję tylko produkty sprawdzone przeze mnie i systemy, które nie znikną z rynku w ciągu najbliższych lat. Odwiedź mój sklep.

03.

Być bardziej eko

Coraz ważniejsze staje się nasze otoczenie. Swoimi działaniami i rozwiązaniami staramy się ukierunkować nasze realizacje
by były bardziej przyjazne dla środowiska. Zobacz jak to robimy.

04.

Uruchamiać systemy profesjonalnie

Dom inteligentny to nie dom obsługiwany przez smartfony, tylko zautomatyzowany dom urządzeń połączonych ze sobą. Obejrzyj nasze realizacje.

Nasza historia

Geneza powstania firmy ma swój początek jeszcze w czasach szkolnych właściciela marki – mnie cool. Wszystko zaczęło się od pasji elektroniką, w wyniku której pojawiła się decyzja o rozpoczęciu nauki w technikum elektronicznym. Już w tamtym czasie pierwszy raz natknąłem się na artykuły prasowe na temat domów inteligentnych i zacząłem zgłębiać temat.

Kolejnym krokiem zdobywania wiedzy były studia – Politechnika Warszawska skutecznie wykształciła mnie w kierunku Automatyki i Inżynierii Komputerowej na wydziale Elektrycznym.

Jeszcze w trakcie studiów zaproponowano mi staż w firmie Schneider Electric w zespole LSS. Od tamtej pory do roku 2021 pracowałem na stanowiskach wsparcia ofertowego, Technical Support Engineer, Product Application Engineer, a także Product Manager, zdobywając coraz szersze doświadczenie w zakresie produktów KNX oraz EVLink. W zakresie moich obowiązków były m.in. rozwiązywanie problemów firm uruchomieniowych, uruchomienia dużych instalacji, udział w rozwoju produktów, a także ustalanie ich cen.

Rok 2021 jest dla firmy Think of Home rokiem przełomowym. W czasie pandemii i zmian warunków pracy podjąłem decyzję o założeniu własnej marki. Obecnie zajmujemy się dystrybucją stacji ładowania pojazdów oraz urządzeń dla budynków inteligentnych. Jednocześnie tam, gdzie nie następuje konflikt interesów z moimi klientami, zajmuję się wdrożeniami tego typu systemów.

Była to najlepsza decyzja w mojej karierze. Na chwilę obecną rośniemy, rozwijamy się, współpracujemy z kolejnymi partnerami. Jesteś zainteresowany współpracą lub realizacją budynku inteligentnego? Zadzwoń lub napisz do nas!

Jesteśmy "zieloni"

Firma Think of Home w ramach swojej działalności stara się minimalizować wpływ swoich usług i realizacji na środowisko. Zaczynając od ponownego wykorzystania tych samych materiałów (co dotyczy choćby przesyłek), po takie programowanie systemu, aby minimalizować zużycie energii (energii elektrycznej, energii z powietrza, wody, gazu, etc.). U nas (jeśli to tylko możliwe) oświetlenie współpracuje z żaluzjami, żaluzje z ogrzewaniem, ogrzewanie z rekuperacją, etc.

Jesteśmy profesjonalni

Budujemy kompleksowo. Nasze realizacje wyróżniają się stabilnością pracy – nie kończymy na podstawowych zadaniach systemu, które widzi użytkownik. Nasze systemy są zaawansowane także “pod maską”. Dzięki zastosowaniu produktów o bogatych możliwościach możemy na bieżąco automatycznie monitorować stan komponentów, a także peryferiów i w razie potrzeby reagować na czas.

Wiedzę podpieramy certyfikatami

Najwięcej wiedzy i doświadczenia zdobywa się w trakcie realizacji zadań, jednak z pewnymi niuansami systemów zapoznać się można wyłącznie na szkoleniach. Dlatego też nieustannie szkolimy się i rozwijami, a swoją wiedzę podpieramy certyfikatami, które dowodzą naszego zaangażowania.

Certyfikaty

Kierujemy się doświadczeniem, podpieramy wiedzą inżynierską i dogłębną znajomością systemów.

KNXUDT