Praktyki zawodowe Skierniewice

Twoja szkoła wymaga od Ciebie odbycia praktyk zawodowych, a Ty chcesz czegoś się nauczyć? Odezwij się do nas i zdobądź doświadczenie zawodowe przy pracy z instalacjami elektrycznymi, automatyką budynkową oraz infrastrukturą sieciową. Jesteśmy stąd i prowadzimy praktyki zawodowe Skierniewice.

Dlaczego praktyki w Think of Home?

Właściciel firmy od lat wspiera rozwój młodych pracowników wkraczających na rynek pracy. Dba o ich rozwój przydzielając zadania, które są związane z faktycznymi potrzebami rynku pracy. W Think of Home nikt nie wymaga od praktykanta sprzątania, zamiatania czy robienia kawy. Praktykant zdobędzie wiedzę i doświadczenie pracując ramię w ramię z osobą prowadzącą biznes. Pozna specyfikę pracy w firmach zajmujących się tematyką automatyki budynkowej i stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Oferta praktyk na Skierniewice

Początek przygody z KNX

Think of Home jest idealnym miejscem na rozpoczęcie pracy z automatyką budynkową KNX. Właściciel firmy skutecznie przygotował do tego zawodu kilka osób, samemu będąc uruchomieniowcem (integratorem systemów) i wymagając od stażystów rozgryzania problemów technicznych związanych z elektryką i programowaniem.

Instalacje elektryczne

Nie wahaj się i dołącz do Think of Home, gdzie nie tylko pociągniesz przewód, ale i pomożesz w zaprojektowaniu rozdzielnicy, położeniu WLZ dla stacji ładowania pojazdów, czy rozgryziesz czemu wyrzuca różnicówka. To co się wydarzy na pewno – to zapoznanie Cię ze specyfiką pracy na rynku. A reszta? Twój kierunek rozwoju najbardziej zależy od Ciebie. Technik elektryk to dopiero początek.

Kariera IT

Może nie jesteśmy firmą typowo informatyczną. Ale jesteśmy czymś więcej – łączymy świat technologii informacyjnych (IT) ze światem technologii operacyjnych (OT). Jest to dosyć unikalne połączenie, a unikalność wiele znaczy na rynku pracy (wiemy cos o tym). Programujemy nie komputery i aplikacje, ale całe budynki. Przygotowujemy konfiguracje urządzeń sterujących, a także piszemy algorytmy integrujące różne rozwiązania, korzystając z dostępnych API.

Jeżeli jednak jesteś zainteresowany rozwojem wyłącznie w kierunku IT, również dla Ciebie znajdziemy zajęcie. Będziesz miał okazję zobaczyć nasze ERP w akcji, może nawet rozwiniesz integrację między systemem zarządzania, a sklepem internetowym. A może rozwiniesz algorytmy zarządzania i przepływami energii w budynku? Dynamiczny wzrost Think of Home i elastyczność tej firmy stwarza wiele możliwości zdobywania i rozwoju swojego doświadczenia zawodowego.

Każdy technik informatyk znajdzie u nas praktyki dopasowane do siebie.

Technik fotografii i multimediów

Dla Ciebie również mamy zajęcie. Think of Home inwestuje swój czas w rozwój kanałów w social mediach i swojej strony www. Przygotowanie fotografii urządzeń do sklepu internetowego w komorze bezcieniowej i ich obróbka to pierwsze, wyjątkowo ważne kroki w budowie sklepu wyróżniającego się na tle innych unikalnością materiałów. Będziesz miał okazję przygotować kampanie reklamowe, webinary i zdjęcia z prowadzinych na bieżąco prac na inwestycjach Think of Home.