Buduj mądrzej razem z nami.

Jesteśmy jedną z wielu firm integrujących KNX, ale jedną z niewielu, które zajmują się niemal wyłącznie tym systemem automatyki domowej.

KNX Warszawa, Łódź, Skierniewice

 

Think of Home Paweł Michałowski

ul. Moniuszki 2
96-100 Skierniewice

+48 504 808 556

biuro@thinkofhome.pl

eConfigure KNX Sklep KNX

300+

rozwiązań

Kalendarz i wykresy na telefonie

Strefa mobilna

Dom inteligentny na wynos

Jednym z ważniejszych dziś czynników decydujących o wdrożeniu automatyki domowej u siebie jest zdalny dostęp do funkcji domu.

  • Zdalne zarządzanie domem z kanapy w Twoim salonie
  • Zdalne zarządzanie domem przez Internet w trakcie wakacji, choćby zza granicy
  • Jedna aplikacja do wszystkich funkcji budynku
  • Automatyczna symulacja obecności
  • Monitorowanie i zarządzanie energią w domu

Ile to kosztuje

Jeden system do różnych zastosowań

Nie ma jednej odpowiedzi co do zapytań o cenę. Nie liczymy z punktu. Nie liczymy z metra. Podchodzimy do tematu poważnie i wyceniamy system kompleksowo: instalacja, rozdzielnica, biały montaż i programowanie w jednej wspólnej kwocie.

Podstawowy

N

Sterowanie oświetleniem

N

Sterowanie roletami lub żaluzjami

N

Dostęp zdalny

Premium

Optymalna wersja systemu domu inteligentnego łączy wszystkie kluczowe podsystemy mające największy wpływ na komfort użytkowania.

N

Sterowanie oświetleniem

N

Sterowanie roletami lub żaluzjami

N

Sterowanie ogrzewaniem

N

Sterowanie bramą

N

Czujniki zalania

N

Dostęp zdalny

Pro

Dom inteligentny szyty na miarę nie zna ograniczeń. Pozwala na sterowanie niemal wszystkim o czym można pomyśleć i w sposób dokładnie taki, jak wymyslił to inwestor..

N

Steruj czym chcesz

My Ci tylko podpowiemy jak to zrobić najlepiej podpierając naszą wiedzę i znajomośc urządzeń doświadczeniem wynikającym z uruchamianie budynków małych i dużych.

Zalety systemu KNX

Jeden system dla różnych wymagań

KNX jest systemem sterowania, opracowanym wiele lat temu i nadal w pełni kompatybilnym wstecznie. Znajduje zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i dużych budynkach biurowych. Think of Home korzysta z rozwiązań kilku najlepszych producentów urządzeń KNX, zapewniając wieloletnie wsparcie produktu i dając pewność, że system zbudowany na lata nie będzie wymagał ciągłego serwisowania i modernizowania.

Komfort

Klien przede wszystkim oczekuje od domu inteligentnego poprawienia warunków życia, podniesienia komfortu użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu prostoty obsługi w codziennym życiu – tak jego samego, jak i jego gości.

Obniżone koszty eksploatacyjne

Zastosowanie KNX w stosunku do innych systemów obniża koszty serwisowe dzięki wysokiej niezawodności urządzeń, pełnej kompatybilności wstecznej i w końcu jednemu środowisku konfigurowania urządzeń.

Elastyczność

KNX daje pełną swobodę w zmianach przeznaczenia pomieszczenia bez konieczności przeprowadzania remontów instalacji. Wymiana urządzenia na inny design, czy zmiana funkcji klawiszy przycisku wiąże się głównie z pracami programistycznymi. 

Bezpieczeństwo

KNX jest jednym z najbardziej niezawodnych systemów, a odpowiendnio zastosowany moze nas ostrzegać przed zalaniami, usterkami nawet kiedy nas nie ma w domu.

Blog

Informacje o produktach, nasze plany i wszelkie inne sprawy bieżące

Kącik śmiechu

W ramach wizyt serwisowych, remontów, konserwacji, rozbudów i przebudów KNX często trafiamy na mniej lub bardziej "śmieszne" sposoby budowania instalacji elektrycznych i automatyki. Znajdziesz tu prostą galerię błędów i śmiesznostek na które natknęliśmy się w trakcie...

czytaj dalej