Znajdź ładowarkę dla siebie

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Zajmujemy się sprzedażą stacji ładowania pojazdów elektrycznych zarówno do prywatnych użytkowników jak i profesjonalnych stacji z zarządzaniem energią na duże parkingi. W naszej ofercie znajdziesz też usługę montażu stacji i systemów na terytorium niemal całej Polski.

Popularne typy stacji ładowania

Do wyboru jest wiele bezpiecznych: domowych i publicznych ładowarek i akcesoriów dla pojazdów elektrycznych. W ofercie Think of Home stacje naścienne, stojące i przenośne ładowarki. U nas znajdziesz ładowarki w dostępnych cenach oraz produkty Premium.

Ładowarka jednofazowa Evlink Home 16A 3.7kW

Evlink Home

Domowa, podstawowa ładowarka renomowanego producenta. Całkowicie zautomatyzowana, bezobsługowa. Podłączasz i ładujesz.

EVlink Smart Wallbox - 7.4/22 kW - T2S - Klucz

Evlink Smart Wallbox

Domowa, ale zaawansowana i elastyczna ładowarka z wbudowanym gniazdem typu 2 lub zintegrowanym przewodem ładowania.

BMW i3 w trakcie ładowania EVLink Parking 2x22kW

Obsługa i konserwacja

Oferujemy wsparcie klienta na kazdym etapie: od właściwego doboru rozwiązań technicznych, specyficznych dla lokalizacji ładowarki, przez załatwienie niezbędnych formalności, po sprzedaż produktu, przygotowanie projektu i montaż stacji.

Zapoznaj się z ofertą stacjonarnych ładowarek typu wallbox, słupków i przenośnych ładowarek do samochodów, a także wszelkiego rodzaju akcesoriów. Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie, a dużą część produktów obejtrzysz od razu w naszym sklepie internetowym.

Przygotowujemy budynki na wyzwania elektromobilności

Transformacja energetyczna swiatowego transportu, kierująca soje wysiłki w kierunku elektromobilności, ma coraz większy wpływ na zapotrzebowanie na energię elektryczną w blokach mieszkalnych, budynkach komercyjnych i przemysłowych. Może być im potrzebne nawet 40% więcej energii. Właściciele budynków i zarządcy borykają się dzisiaj z nowymi wyzwaniami dotyczącymi budowania instalacji elektrycznych, odpowiedniego dobory transformatorów, etc.

Think of Home przychodzi z rozwiązaniami pozwlającymi zmierzyć się z nowymi problemami, dostarczając (poza samymi stacjami ładowania samochodów elektrycnzych) również systemy zarządzania energią, pozwalające dopasować chwilowe zapotrzebowanie na enegię dla ładowarek pod kątem aktualnego zużycia energii elektrycznej przez cały budynek.

Elektromobilność dla domów jednorodzinnych

Rozwiązanie EVlink Home zapewnia właścicielom spokój ducha dzięki sprytnemu rozwiązaniu, które trzyma zużycie mocy w domu pod kontrolą.
Ładowarka naładuje Twój samochód w odpowiednim momencie pozwalając spriorytetyzować pobór mocy z energii odnawialnej, ograniczy przekroczenia mocy i zredukuje Twój ślad węglowy.

Ładowarka jednofazowa Evlink Home 16A 3.7kW