Znajdź ładowarkę dla siebie

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Zajmujemy się sprzedażą stacji ładowania pojazdów elektrycznych zarówno do prywatnych użytkowników jak i profesjonalnych stacji z zarządzaniem energią na duże parkingi. W naszej ofercie znajdziesz też usługę montażu stacji i systemów na terytorium niemal całej Polski.

Popularne typy stacji ładowania

Do wyboru jest wiele bezpiecznych: domowych i publicznych ładowarek i akcesoriów dla pojazdów elektrycznych. W ofercie Think of Home stacje naścienne, stojące i przenośne ładowarki. U nas znajdziesz ładowarki w dostępnych cenach oraz produkty Premium.

EVlink Smart Wallbox - 7.4/22 kW - T2S - Klucz

Evlink Smart Wallbox

Domowa, ale zaawansowana i elastyczna ładowarka z wbudowanym gniazdem typu 2 lub zintegrowanym przewodem ładowania.

BMW i3 w trakcie ładowania EVLink Parking 2x22kW

Obsługa i konserwacja

Oferujemy wsparcie klienta na kazdym etapie: od właściwego doboru rozwiązań technicznych, specyficznych dla lokalizacji ładowarki, przez załatwienie niezbędnych formalności, po sprzedaż produktu, przygotowanie projektu i montaż stacji.

Zapoznaj się z ofertą stacjonarnych ładowarek typu wallbox, słupków i przenośnych ładowarek do samochodów, a także wszelkiego rodzaju akcesoriów. Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie, a dużą część produktów obejtrzysz od razu w naszym sklepie internetowym.

Przygotowujemy budynki na wyzwania elektromobilności

Transformacja energetyczna swiatowego transportu, kierująca soje wysiłki w kierunku elektromobilności, ma coraz większy wpływ na zapotrzebowanie na energię elektryczną w blokach mieszkalnych, budynkach komercyjnych i przemysłowych. Może być im potrzebne nawet 40% więcej energii. Właściciele budynków i zarządcy borykają się dzisiaj z nowymi wyzwaniami dotyczącymi budowania instalacji elektrycznych, odpowiedniego dobory transformatorów, etc.

Think of Home przychodzi z rozwiązaniami pozwlającymi zmierzyć się z nowymi problemami, dostarczając (poza samymi stacjami ładowania samochodów elektrycnzych) również systemy zarządzania energią, pozwalające dopasować chwilowe zapotrzebowanie na enegię dla ładowarek pod kątem aktualnego zużycia energii elektrycznej przez cały budynek.