KNX od Schneider Electric

Technologiczny partner numer 1 dla Think&nbspof&nbspHome. Schneider dostarcza rozwiązań KNX, które wyróżniają się jakością i kompletnością oferty, dzięki czemu zapewniamy kompleksowe oferty.

Domy budujemy na lata. Używamy ich o wiele dłużej niż samochody, telefony czy jakichkolwiek innych przedmiotów, które nas otaczają. Dlatego też dbamy o to aby zapewnić klientowi jakość, niezawodność i trwałość. Stąd decyzja o ograniczeniu oferty do zaledwie kilku najlepszych marek, o największym doświadczeniu w branży i udokumentowanej, wieloletniej bezawaryjnej pracy w domach i większych budynkach. Schneider Electric jest właścicielem jednej z pierwszych marek znanych w świecie standardu KNX, firmy Merten, jednej z prekursorów tego standardu.

Inteligentny dom tylko z zaufanymi dostawcami

Korzyści z Schneider KNX

Komfort, oszczędność czasu

Uruchamianie systemów KNX od Schneider Electric pozwala niejednokrotnie oszczędzić czas potrzebny na projektowania, dzięki uniwersalnym, elastycznym modułom, a także czas uruchomienia, dzięki spójności nazewnictwa i parametrów koniguracyjnych. Nie bez wpływu jest też stabilność produktów, która ogranicza konieczność przyjazdów serwisowych.

Bezpieczeństwo, niezawodność

Schneider Electric dostarcza rozwiązań KNX od wielu lat nieustannie potwierdzając swoją pozycję w czołówce najważniejszych producentów niezawodnych urządzeń. Urządzenia Schneider Electric i Merten można z powodzeniem znaleźć w funkcjonujących nawet niemal 30 lat domóach inteligentnych i budynkach komercyjnych.