Jeżeli Twój regulator KNX Schneider Electric Multitouch Pro po uruchomieniu wyświetla 4-cyfrowy błąd na czerwonym tle to znalazłeś się w dobrym miejscu. Poniżej zamieściliśmy tabelę błędów wyświetlonych na przyciskach MTN6215-5910 oraz MTN6215-0310.

Numer błęduKod błęduPowódRozwiązanie
Czarny ekranCzarny ekran może pojawić się w wyniku procedury rozprogramowania produktu z poziomu funkcji Rozprogramuj (Unload) w ETS.Załaduj nowy adres i nową aplikację do regulatora.
0008Error code 0008Błąd 0008 może pojawić się w wyniku procedury rozprogramowania produktu z poziomu funkcji Rozprogramuj (Unload) w ETS.Załaduj nowy adres i nową aplikację do regulatora.
Jeżeli po załadowaniu aplikacji błąd nadal będzie się wyświetlał odłącz regulator od magistrali na 10 sekund i podłącz ponownie.
Jeżeli po restarcie urządzenia błąd nadal istnieje odłącz regulator od magistrali, podłącz za pomocą przewodu micro USB (z funkcją przesyłania danych) do komputera, poczekaj na poprawne wykrycie produktu jako pamięci USB. Następnie odłącz go od komputera i podłącz ponownie do magistrali KNX.
Tabela Error codes KNX Multitouch Pro