Think of Home – wystawa w Święto kwiatów, owoców i warzyw 2021

utworzone przez | 20/09/2021 | Aktualności

Skierniewicka wystawa w Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw to pierwsza okazja do wspólnego pokazania produktów i usług Think of Home i Powereco na lokalnych targach. W ciągu 2 dni nasze stanowisko odwiedziły setki osób zainteresowanych instalacjami domów inteligentnych, fotowoltaiką i pompami ciepła.

Dziękujemy wszystkim za duże zainteresowanie nawet w tę deszczową pogodę, za godziny ciekawych rozmów i nowe nawiązane współprace.

W Think of Home zajmujemy się instalowaniem i uruchamianiem rozwiązań związanych z szeroko pojętą automatyką budynkową – w szczególności specjalizujemy się w domach inteligentnych (smarthome) i stacjach ładowania pojazdów elektrycznych. Pochodzimy ze Skierniewic, więc główna część naszej działalności wiąże się z uruchamianiem systemów w lokalizacjach takich jak Skierniewice, Łowicz i Sochaczew, ale zajmujemy się również uruchamianiem i serwisowaniem większych inwestycji w Warszawie, Łodzi, a nawet Gdyni, Wrocławiu i Szczecinie.

Na Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw mieliśmy szansę zaprezentować się z produktami automatyki domowej, ładowarką samochodów elektrycznych EVlink Smart Wallbox 22kW, czy falownikami instalacji fotowoltaicznych (FoxESS oraz SolarEdge). Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wystawy.