Siedle i Jung - Produkty

W dniu 11 maja, w ramach samodoskonalenia, rozwoju kompetencji i oferty, miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu produktowym przeprowadzonym w siedzibie Jung – szkolenie zatytułowano Siedle i Jung – Produkty.

Początek obu prezentacji zaczął się od krótkiego wprowadzenia historycznego.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą domofonów Siedle – domofonów i systemów domofonowych dla klientów Premium oraz klienta przemysłowego. Prowadzący – Pan Mariusz Trzeciak – przedstawił nie tylko ofertę, ale też wykazał się mocną wiedzą w zakresie systemów.

Z kolei w przypadku oferty Jung można było zauważyć mocny nacisk firmy na wsparcie dla produktów obsługujących standard KNX Secure, niezwykle zyskujący na znaczeniu w ostatnich miesiącach. Pojawiły się też niezmiernie mnie interesujące produkty RF, tj. bezprzewodowe przyciski KNX, będące świetnym sposobem na uzupełnienie systemu KNX tam, gdzie nie ma już możliwości poprowadzenia magistrali przewodowej. Co najważniejsze wielu produktów można było dotknąć, zobaczyć jak działają i samodzielnie stwierdzić jak to jest z tą jakością produktów KNX.